حکایت

عجب حکایتی شده تا دیروز همه فروشنده بودند و امروز همه خریدار بدون خبر خاصی کسی که هیجان خود را کنترل نکند اسیر بالا و پایین های بازار خواهد شد.

افست گزارش 12 ماهه 90 خود ار روی کدال فرستاد با تعدیل منفی در همین وبلاگ عرض کردم تعدیل منفی شرکت محتمل است اما حسابرسی نشده است .

در مورد شصفها باید توجه کرد که هنوز گزارش های شرکت کاملا روشن نیست و امروز بد جوری بازیگران سهم روی فروم ها و سایت تبلغ سهم را میکردند با احتیاط وارد شوید.

در مورد بشهاب هم شرکت احتمالا تعدیل منفی بدهد زیاد به پی ب ای سهم توجه نکنید.

مپنا سهم بسیار استخوان داری است اما عدم حمایت از سهم و مدیران بسیار نالایق شرکت سهم را به این روز انداخته است شرکتی با این توان حالا چرا به این روز افتاده فقط به دیدگاه دولتی حاکم بر شرکت برمیگردد .

در مورد فولادی ها عرض کنم همه خوب هستند با این نرخ دلار رشد این صنعت قطعی است سهمی همانند فسپا با دید میان مدت بازدهی خوبی خواهد داشت فقط باید با سهم ماند .

در نماد غگرجی سهامدارن عمده خریدار هستند حضور در مجمع  شاید سود اور باشد

ولصنم هم در قیمت خوبی است بازار اگر روند صعودی بگیرد پی ب ای سهم بالای 4 خواهد رفت

موفق و شاد باشید

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

صبح عالی بخیر. در خصوص توریل چشم اندازتان چیست؟

مهدی ح

سلام و صبح به خیر! به نظرم سیگنال آمریکا در مورد تحریمها تلاشی برای نتایج مثبت مذاکرات مسکوست.احتمال موفقیت مسکو بیشتر داره مشه.شاید پتروها امروز خوب بشن! شاهین جان راجع به تعداد سهمهای سبد و زمانهای کلی ورود و خروج هم مطلب بزن. مرسی

ایمان

سلام ورود پله ای به وساخت را صلاح می دانید ؟ ظاهرا به کف خورد و برگشت

مهدی ح

شاهین جان تا امتحانات تموم بشه که امیدوارم همشون 20 باشه مثل خودت ... یه سوال دیگه: من 10 درصد سرمایه رو وارد وتوشه شدم.به نظرت بیشتر کنم یا کافیه چون نقدم.و در ضمن تا آخر تیر میشه کامل از و توشه خارج شد و سهم دیگری رو مورد توجه قرار داد؟ باز هم ممنون

ایمان

سلام شاهین جان نظرت درباره خرید کسعدی چی است ؟ 2 روز است منفی کامل است و شایعه افزایش سرمایه چند برابری در بازار است. بنیادی و تکنیکال نظرت چیست ؟

علی

سپاس. و یک نکته نهایی.... بترانس 3350ريال را قبل مجمع در اختیار داشته و دارم. افزودن دوباره سهم در این قیمت 2700ريال ریال را چطور میدانید؟ ارزندگی دارد؟

محمد ا

سلام شاهین جان آقا من یه کم تازه کارم شاید سوالم خیلی برای شما ساده باشه: من اکاربر آنللاین بورسم اگر حق تقدم یک شرکت رو به صورت آنلاین بخرم چه مراحلی رو باید طی کنم تا بتونم سهممو بگیرم؟؟ پس از خرید باید حضوری به کارگزاری مراجعه داشته باشم؟؟ سود رویایی که در مورد "کپشیر" فرمودید را یه کم توضیح میدید؟حدود چند درصد بعد 2سال؟ با تشکر از شما

مهدی ح

شاهین جان قیمت فروش کنور که ظاهرا فوب خلیج فارس هست شفافه؟ظاهرا جایی نیست و قابل وصول نیست! چندین مورد هم سنگ آهن رو فقط کگل به نظرم در بورس کالا عرضه گرده و از طریق قیمت جهانی سنگ آهن چطور میشه پی به قیمت صادراتی کگل یا کنور برد؟ جواب دادنهای شما و بقیه دوستان خوب وبلاگی که چنین صمیمانه با بچه ها تعامل دارن داره ما رو تنبل می کنه!واقعا از شما ممنونم!

محمد ا

شرمنده شاهین جان زیاد مزاحم میشم بعد از واریز 100تومان برای هر سهم به حساب شرکت,چه جور مشخص میشه وجه رو کی واریز کردهفمنظورم اینه که باید فیش واریزو به شرکت ارسال کنی؟ در ضمن چرا دامنه نوسان برخی نمادها برخلاف نمادهای دیگر که 4 درصد استف 5درصد می باشد؟ به عنوان مثال "ذوب" و "کنور" ببخشید تازه کارم زیاد مزاحم میشم[لبخند]

رضا

سلام شاهین جان. خرید قصفها تو این قیمت رو چطور میدونی؟