درام بورس

بازار سرمایه کشور با تهدیدات جدی روبرو شده که فعلا جدی ترین ان افت شدید در قیمتهای جهانی است هم اکنون قیمت نفت حوالی 82 دلار و قیمت مس حوالی 7300 دلار میباشد اونس هم کمی افت نمود و نزدیک 1615 میچرخد به نظر من اونس صعود ندارد و تمایل به نزول و یا رنج بودن دارد.

اقا محمد حق با شماست وملت واقعا شرکت ضعیفی است و فقط سفته بازی البته با حرکات عجیب سهامدار عمده خود همراه است حداکثر قیمت سهم 50 تومن است

اقا مهدی وتوشه سهم خوب و کم ریسکی است از همین سود 60 تومن سود سال 91 نزدیک به 40 درصد از با اوراق مشارکت خریداری شده شرکت پوشش داده شده است و تا زمانی که زیرمجموعه ها مجمع برگزار نکنند شرکت قادر به شناسایی سود از انها نخواهد بودبه نظر من وتوشه در مورد بشهاب با خوشبینی عمل کرد ولی چون درامد نقدی سهم را کم گرفته خیلی جای نگرانی نداره در مورد عکس وبلاگ یک روستایی  در تهران است که تا جند سال دیگر ویران خواهد شد .

در مورد خرید ارز فکر میکنم برنامه ریزی من خوب نبود و اشتباه محاسباتی داشتم البته خوشبینی زیادی که به نشست بغداد داشتم مانع از خرید در حوالی 1580 شد وگرنه همانطور که قبلا عرض کردم بودم نشست بغداد فرصت خرید ارز را میداد ولی نتوانستیم در کف وارد شویم .

سهم های ساختمانی برای خرید با دید بلند مدت بدون شک سوداور خواهند بود به خصوص ا س پ ثمسکن واذر و ثشرق و... در قیمتهای پایین به صورت پله ای وارد شوید به نظر من شرکت های فوق به اندازه سود مجمع خود تا نزدیکی مجمع رشد خواهند نمود.

/ 3 نظر / 4 بازدید
ali reza

سلام شاهین جان بکام رو در 200 خریدم با توجه به مجمع سالیانه 3/24 چه کار کنم بفروشم یا نگهداری کنم به نظرم 170 کف سهم باشه درسته؟

آدریان

شاهین جان به نظرت آ س پ - ثشرق - ثتران - وساخت و همراه امروز مناسب خرید هستند؟ تو چه قیمتی بخرم خوبه؟ ممنون

رضا

اقا شاهین سلام نظرتون راجع به ورود به وساپا وشرکت در افزایش سرمایه ؟ باتشکر