رستگاری

مذاکرات دیروز با کش و قوس بسیار به یک نشست فنی در استانبول ختم شد که نشان میدهد هر دو طرف تمایلی به پایان گفتگو ندارند به نظر من اگر ایران کمی منطقی تر حرکت کند نشست استانبول میتواند پس از یک دهه تنش در مسله هسته ای راهگشا باشد نباید انتظار داشته باشیم به سرعت بتوانیم از این مذاکرات نتیجه ایده الی بدست اوریم فراموش نکنیم تنش فعلی حاصل ده سال درگیری ایران با غرب است که میلیاردها دلار به اقتصاد این کشور صدمه زده است .باز هم باید منتظر ماند تا دید در استانبول برنامه ای برای مذاکره چیده میشود یا خیر . در کل حرکتی رو به جلو بود و تقریبا از بن بست خارج شدیم و باید ادامه مذاکرات را به فال نیک بگیریم .

از مهراز عزیر هم ممنون بابت مطلب ایشان در مورد تله هشت درصدی امیدوارم دوستان استفاده نمایند

/ 6 نظر / 4 بازدید
مهدی ح

سلام و صبح به خیر خبهمن بسته شد تا سهامداراش یه نفسی بکشن!! شما یک بار فرمودین که غدیر برای عرضه عمومی چیزی نداره.در حالی که سبد غیر بورسی 15 درصدی داره و به گمونم قابل واگذاری هم بینشون باشه! امروز ثشرق و غدیر رو باید دید.البته پارسان و شپدیس و شخارک و شیران هم جالب باید باشن.تحریمها نمی دونم جقدر پتروها رو تحت تاثیر بگیره و آیا می تونن بازار جدید پیدا کنن؟؟؟ موفق باشین

علی

سلام. بنده نیز نظری مثبت به مذاکرات دارم. زمانی که پیشنهادات هیئت ایرانی راهی را برای بهره برداری و قد علم نمودن انها نمی گذارد ، نشان از تدبیر گام به گام ماست. باید همینگون پیش رود. غیر ان یا لطمه به ماهیت کشور ماست و یا لطمه به اقتصاد و جامعه جهانی... اکنون زمان سازش نیست..

ایمان

سلام ورود پله ای به کچینی را مناسب می دانی ؟290

ایمان

شاهین جان خودرو 206 تومانی را بالاخره با ضرر رد کنم یا بازم صبر ؟

ایمان

چه سهم هائی افت زیاد کرده اند و کم ریسک شده اند ؟

آدریان

شاهین جان سلام. خوبی؟ فرمایش شما صحیح! ولی به نظر شما آیا سطح گفتگوها تا سطح کارشناسی تنزل پیدا نکرده! بخصوص که تحریمهای فلج کننده جدید نفتی تا 11 روز دیگه در راهند!