وحشی

بازار رفته رفته فشار فروش را حس میکند در پست قبلی بنده عرض نکردم همه چیز حل شده همین که هنوز مذاکرات چه در سطح بالا چه در پایین ادامه می یابد هنوز جای امیدواری دارد تحریم های نفتی تاثیری زیادی بر فروش نفت ما ندارد زیرا ایران مشتریان اسیای خود را دارد اما اگر واقعا فروش نفت ما با توجه به مشکلات حمل و نقل و بیمه جدی باشد بورس جای خود باید به فکر نان شب خود باشیم . هنوز هم باید به اینده ایمدوار باشیم همه ما در ایران زندگی میکنیم و فرصت دیگری نداریم مگر اینکه از ایران خارج شویم باید خودمان را با شرایط جدید تطبیق دهیم دوستانی که فکر میکنند باید سراغ طلا و دلار بروند حتما پله ای عمل کنید تا دچار مشکل نشوید اگر دلار 3000 هزار تومن شد خیلی نباید خوشحال بود زیرا باید قید کشور را زد همین الان با دلار نزدیک 2000 تومنی نرخ تورم تا 60 درصد بالا کشیده است خدا میداند در 3000 تومن تورم چقدر خواهد شد. دوستان اگر از بازار به هر دلیلی خارج شدید در سایر بازار ها با احتیاط عمل نمایید

/ 9 نظر / 5 بازدید
مهدی ح

شاهین جان من مشغول ارزیابی مجدد وغدیر برای ورود بیشترم.یه نکته ای رو هم بی زحمت کمی توضیح بده این ذخیره کاهش سرمایه گذاری در این شرکتها یعنی چه؟ خلیج فارس هم کم کم داره پیداش میشه و فولاد هم در برابر بهت همه 7% منفی تعدیل کرد!گاهی تلاقی اخبار منفی با هم جالبه!!!

مهدی ح

ساختمانیها رو با دو مجمع آتی ورود رو توصیه می کنی؟به علت پی به ای پایین؟یا علت دیگری داره. تشکر

هومن

سلام استاد شاهین، خسته نباشید، میشه نظرتونو راجع به سبد من بگید، بازار خیلی نگرانم کرده تشرق217 وبملت169 فاراک128 وغدیر409 نظرتون چیه؟ اشتباهم کجا بوده؟

ایمان

ومعادن 322 تومانی را مناسب می دانی ؟

ali reza

شاهین سلام یکی از دوستان از اشتباه حسابدار یکی از شرکت در محاسبه صورت های مالی آن حکایت داشت که شرکت را با تعدیل شدید منفی مواجهه می کند آیا نام شرکت رو می دونی ؟ (در وب لاگ خود نام شرکت را فاش نمیکند و مرا نگران کرده )

مهدی ح

در مورد غدیر احتمال تعدیل مثبت خیلیخیلی زیاده و پی به ای هم که الان عالیه فقط به فرمایش شما از ناحیه پتروها ممکنه آسیب ببینه که اون هم در دراز مدت بعید می دونم مشکل پایداری رو ایجاد کنه!

ایمان

سلام ظاهرا این سهم رکیش بوده است

محمد ا

به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند روز یکشنبه مورخ 04/04/1391 تعداد 000ر000ر690 سهم معادل 5 درصد از سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس متعلق به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به عنوان 470امین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش و گروه «ساخت کک، فرآورده های حاصل از تصفیه نفت و سوخت های هسته ای» و طبقة «ساخت فراورده های نفتی تصفیه شده» با کد «07-20-23» و در فهرست نرخهای بازار دوم در نماد "شبندر" عرضه خواهد شد. مدیریت بازار نظرتون در مورد این شرکت چیه؟

علی

و اما یک سوال؟ از شرکت بترانس اطلاع زیادی نتونستم کسب کنم. یک اجمال بر شرکت؟ ورود3120ريال اگر ورود پله ای این قیمت مناسب؟ اگر صبر تا چه زمان؟