مپنا

خریدار مپنا در این روزها سهامدار عمده اصلی ان یعنی گروه کارکنان میباشد  نه به شکل حامی بلکه جلوگیری از افت قیمت خریدار سهم است و خیلی نمیگذارد سهم پایین بکشد

امروز ولصنم های 95 تومنی فروختم و اگر مپنا کمی رشد کند خرید های پایین را با سود خارج خواهم شد حجم بازار باز افت کرد به نظر میرسد خرید حقوقی ها کم شده است در چنین شرایطی صبر بهترین کار است نداشتن پوزیشن خود یک پوزیشن است به خصوص در بازار ما .

/ 7 نظر / 4 بازدید
ایمان

فاراک را 176 خرید داشتم. امروز حق هایش را 35.5 تومان فروختم. خود سهم را به نظرتان کی بفروشم ؟ صعود ادامه دار است یا فروش بهتر ؟

مهدی ح

فکر کنم سوءتفاهم کوچکی پیش اومد.منظورم مردم کوبا نبود و منظورم منابع طبیعی بود که به نسبت ونزوئلای نفتی فقیرترن. در مورد برتری تفکر غرب سر حرفم هستم و دیدگاهم کلی تره.به نظرم شاه بیت تفکر غرب احترام به انسان و خواسته هایش هست همون لیبرالیسم!فارغ از هیاهوی سیاسی و دیپلماسی.حتی اگه دولتمردان غربی با بقیه ملتها حقوق بشر رو رعایت نکنند(که نمی کنند در خیلی موارد) در مورد مردم خودشون به یک پارادایم رسیده اند و چنان این مفهوم گسترده و به جا پذیرفته شده که جغرافیای تفکر غرب از نژادهای مختلف کمترین تنازعی با هم دارند!البته این تفکر کاستیهایی داره ولی خودبسنده "نبودن" آنها را پویا کرده و بن بست بی معناست حتی اگر خیلی انگاره ها را عوض کنند. هنوز تفکر دیگری نتوانسته چنین جهان شمول عمل کند و بر بنیادی ترین خواسته همه انسانها تاکید کند.رقبایی مثل افکار مذهبی(اسلامی،مسیحی،هندو،بودایی) یا حتی شیطان پرستی و معنویت گرایی بوده و هستند و قدرقدرتشان هم کمونیسم یا سوسیالیسم بود که در شکل افراطیش شکست سنگینی خورد!ولی هنوز زنده هست و بعید می دونم از بین بره!

مهدی ح

البته جای تشکر ویژه داره که چنین مباحثی مطرح شد.من که خیلی استقبال می کنم و همونطور که قبلا گفتم از حوزه های به شدت مورد علاقه من هست. برای شما آرزوی موفقیت می کنم

ایمان

استاد سلام اورژانسی باما را در 730 مناسب خرید می دانید ؟ کف است ؟ قیمت پایانی 750 است

محمد ا

سلام من وملت رو خرید روی 416 دارم به نطرتون با توجه به عرضه اولیه دوشنبه،امکانش هست فردا بفروشم و بعد عرضه پایین تر بخرم؟ لطفا حمایت و مقاومتش رو هم بفرمایید و اینکه با دید یک ماهه به نظرتون بیشتر امکان افت داره یا رشد؟

آدریان

شاهین عزیز سلام. منو ببخش که سوالم به بحث شما ربطی نداره ولی مثل همیشه بزرگواری کن و نظرتو برام بنویس: به نظرت فردا روند سکه و 2لار با کاهش همراهه و یا ابنکه دوباره صعودی مبشه؟ ممنون

سام

سلام من سهام و حق وساپا رو دارم حالا اگه بخوام حق نگه دارم پقدر باید نقدی بدم با این حساب که سود 48 تومنی هم تقسیم میشه و ایا اصلا این کار مناسبه یا نه؟