بیوریتمولوژی

بیش از 300 پست زده ام سعی نموده ام  مطلبی را از جایی کپی نکنم صحبت این است که وبلاگ نویسی با پخش خبر خبرگذاری ها فرق میکند متاسفانه برخی فقط در وبلاگ خود مطالب سایر سایت یا خبرگذاری ها راقرار میدهندکه به نظر من نمیتواند در افزایش دانش بازدید کنندگان  وبلاگ هااثر داشته باشد باید نوشت. با وجود جمعیت تقریبا 80 میلیونی تعداد وبلاگ های به روز در حوزه اقتصاد انگشت شمار است علت چیست ؟

دوستان نظر دهید

واما

بیوریتمولوژی چیست؟

معنای اصطلاحی بیوریتم ریتم حیات است هر انسان سالمی داری سه تا سیکلاست که عبارتند از سیکل 23 روزه فعالیت های جسمی 28 روز احساسی و 32 روز فکری است که نصف هر کدوم از این سیکل ها مثبت و نصف ان منفی است .برای دانستن این ریتم باید تاریخ دقیق تولد تان را بدانید نه شناسنامه ای .

به نظر میرسد این دانش کمک خوبی به تریدرها ی بازارهای مالی میکند اگاهی از این سیکل ها وضعیت ما را برای حرکت در بازار مشخص میکند .

در سایت زیر میتوانید از وضعیت فعلی خود به صورت رایگان اگاه شوید

http://www.raze4fasl.com/4fasl/index/

/ 8 نظر / 5 بازدید
عزیز

سلام مطالب جالبی تو وبلاگت میزاری. به نظر من بزرگترین مشکل دنیای مجازی تو ایران نداشتن هویت قابل رد گیریه. خیلی از سایت ها و فروم هایی که سر میزنم بعد از چند تا تحلیل که ارایه میدن و به علت عدم تحمل نظر مخالف کار به بد بیراه گفتن میکشه.من شخصا از مطالب وبلاگت استفاده می برم. اما ریتم تو زندگی همه ما وجود داره. ولی وقتی یک جمعیتی در یک اجتماع به نام بازار ترید می کنن در حقیقت شاید نقاط ضعف و قوت همدیگر رو پوشش میدن. و در نهایت همه اینها به نظریه رفتار ریاضی گونه موجودات زنده بر میگرده که نتیجه اون میشه تحلیل تکنیکال.البته اگر این جامعه عمق لازم رو داشته باشه.

قلندری

با سلام بنظرم وبلاگی وجود نداره بخاطر اینکه فکری هم وجود نداره . یعنی حتی تو یه سری از فروم ها که به راحتی افراد نظر میدن سطح آگاهی رو براحتی میبینید. بهرحال درست که اخبار و شایعات تو بازار بسیار تاثیرگذارن ،اما این باعث احمق شدن هرچه بیشتر افراد میشه ، یعنی حتی درصورت سودآوری برای فرد بیشتر شکل قمار داره و شناختی پشت این قضیه وجود نداره. یعنی اینکه وبلاگی سایتی بیاد خیلی پرکتیکالی روانشناسی بازار رو بر اساس رویدادهای روز بگه ،یا اینکه همین قضیه تو تکنیکال و فاندامنتال . یا اینکه افراد سعی کنند از سود و زیان هاشون درس بگیرن و تحلیل کنند. این بحث ها لازم نیست برای افراد تخصصی باشه و صرفا در حد یک یادداشت و بحث می تونه مفید باشه.

علیرضا

من از مطالب وبلاگ شما استفاده میکنم.همیشه از شما ممنونم بابت پاسخهایی که تا بحال به سوالهام دادین.شاید یک دلیله کم بودن نظرات این باشه که شما زیاد سهم برای خرید معرفی نمیکنید.مردم به تحقیق زیاد عادت ندارند.دنبال لقمه اماده میگردند.همه دوست دارند از کسی بپرسند چی بخربم و بعد از گرفتن جواب خرید کنند و در مدت کوتاهی سود زیادی بکنن ولی به هرحال من همیشه از این وبلاگ با دست پر برگشتم.خدانگهدار شما

ali reza

سلام وعرض ادب در گزارش هیئت مدیره وساپا سود سهام پیشنهادی 90منفی است !

هومن

سلام شاهین جان، یه سوال داشتم از حضورت من فاراک 128 تومنی خریدم، میخواستم بدونم نظرتون چیه؟ پیشرفت میکنه یا درجا میزنه؟ الان 132 تومن بفروشمش؟

مهدی ح

سلام و درود اول بنده از شما ممنونم که مطالبی ارزنده و "متفاوت" رو "تالیف" می کنید.به شخصه حتی اگر با یخشی از تحلیلهای شما هم موافق نباشم(با همین سواد کمم) اما به شدت موافق حرفهای جدید و تالیفی هستم. دوم کلمه "خود متنفر شده":عمق تلخی این اصطلاح آدم رو به درنگ وا می داره. سوم:مساله ای که فرمودین در باب وبلاگ.به نظرم مطالعه در ایران کمه!در هر زمینه و در مطالب نیازمند تحلیل و تفکر خیلی کمتر!شما به حجم بالای مشاهده وبلاگ اشاره کردین ولی اطمینان دارم این سرزدنها سرسری و بدون بازخورد هست و گرنه که باید اثر می گذاشت.اکثریت از بحث فراری هستند و بنده در حوزه مورد علافه ام مثل سیاست و فلسفه و تاریخ و مذهب چند هم کلام بیشتر ندارم.در مورد عدم مشارکت هم به نظرم علاوه بر همه حرفها نوع زندگی فعلی تمرکز از افراد رو گرفته و به نوعی تعلیق در جهانی آکنده از اطلاعات خو گرفته ایم با نگاهی کاملا انفعالی!

آدریان

شاهین جان سلام. خسته نباشی ! شخارک چرا با تعدیل 59% اینفدر پایین باز شد؟

محمد ا

سلام شاهین عزیز شما در مورد تعدیل پتایر خبر دارید؟؟ منفی است یا مثبت؟ لطفا اطلاع رسانی بفرمایید با سپاس