ان سوی خوبی ها

یکی از نکاتی که همیشه باید توجه کنیم عدم اعتماد به رسانه های است بیشتر خبرها ی انها هدف دار است بدون شک صاحبان این رسانه ها سرمایه های خود را در همان محلی سرمایه گذاری میکنند که ما سرمایه گذاری میکنیم. بیشتر دوستان یادشان است بلومبرگ و رویترز و ... هر روز تبلیغاتی از اونس 2200 دلاری میکردند حالا ببینید. اسیر جو سازی ها و تیترهای رسانه ها نشویم.

بازاری نزولی را در بورس شاهد هستیم بی تحرکی بازیگران اصلی ان هم روند نزولی را تشدید نموده است .

نظاره نمودن بازار تا اوایل خرداد امری منطقی است. اگر چه برخی سهم ها در قیمت های وسوسه کننده ای هستند ولی خرید با ریسک پایین در وضعیت فعلی حرکتی عاقلانه است.

/ 2 نظر / 4 بازدید
مهدی ح

سلام شاهین جان اول تشکر بابت کتابهایی که معرفی کردی.از غرفه نشر چالش گرفتم.عناوینی هم بعضی غرفه ها داشتن که فقط عنوان بود و کتاب را باید از فروشگاهشون می گرفتی!!! بابت مطالب اخیرتون ... جوابی که در سوالم از سایت seo دادی حسابی تکونم داد!و در ادامه "پویا بیندیشیم"!اعتراف می کنم که به شدت مقهور تفاوت اندیشه ات شدم.من حدود یکساله جدی در بازار هستم و تا به حال چنین بنیانی داشته های فکری من به چالش نیومده بود. با اشتیاق منتظر نوشته های بعدی می مونم. موفق باشی و سلامت

مهدی ح

از خانم مریم هم بابت اطلاع رسانیشون ممنون.اما باز هم موفق به دیدن اون صفحه نشدم. هر چند با فرمایشات "شاهین" هنوز دنبال اون بودن خیلی اعتماد به نفس می خواد!