زمانی برای نگاه

بازار کم حجمی را شاهد  هستیم که منطقی هم است به نظر من وجود یک سهم مناسب ساختمانی در قیمت مناسب در سبد خالی از لطف نیست بنده ا س پ را مناسب میدانم . دوستان در ورود به برخی سهم ها دقت کنند به خصوص در صنعت حمل و نقل.

در مورد قندی ها فعلا ورد به این صنعت خیلی جالب نیست مورد غضب بازار قرار گرفته اند اگر چه سال گذشته طوفان به پا نموده بودند. هنوز به روند صعودی ارز های خارجی حتی با وجود کاهش تحریم ها اعتقاد دارم .

در شرایط فعلی حفظ نقدینگی برای من الویت است در مورد فایرا به نظر من تنها تهدید شرکت رفتارهای عجیب دولت در مورد نرخ انژری است اما ترجیج میدهم با یک کزارش ضعیف اولیه وارد سهم شوم.

در مورد بانکی ها یانک ملت جای رشد مناسبی دارد البته وپاسار هم در قیمت 150 میتواند مناسب باشد.

وتوشه حوالی 180 مناسب می باشد بر خلاف برخی اعتقاد دارم سرمایه گذاری  سنگین شرکت در اوارق مشارکت یک امتیاز بزرگ برای ان است

/ 5 نظر / 4 بازدید
مریم

سلام آقا شاهین چرا ولساپاح انقدر بدبخت شد و از روزی که باز شد اصلا بالا نرفت؟!!! ولی حپتروح اینجوری هر روز داره 8 درصد همینجوری بالا میره؟!!!!!!!! من سر ولساپا مثلا تجربه کسب کردم و حپترو ام رو زودتر فروختم ولی مثل اینکه تو بورس تجربه خیلی به درد نمیخوره !!![ناراحت]

ایمان

سلام امروز ثشرق را بدون ضرر فروختم و بجاش وساخت خریدم در 2405 با توجه به رشد ونوین شنیدم هدف قیمتی اول وساخت 270 و هدف بعدیش 290 است. نظر شما چیست ؟ به نظرت کار درستی کردم ؟ تحلیلت از وساخت چیست ؟

ایمان

شاهین جان خسته نباشی تحلیلی درباره افرا که امروز باز شد داری ؟ روند را چگونه می بینی ؟ برای خرید در چند مناسب است ؟

ایمان

تو همین گروه روند رتاپ را چگونه می بینی ؟ تا چند بالا میرود و خارج شوم ؟ 850 خریدم به نیت 1000 تومان

مریم

ممنون دوست عزیز ... بالاخره من درسته کم ولی خدا رو شکر سود م رو بدون استرس سر حپترو کردم ممنونم پر سود باشید[گل]