بازی

نشست امروز ایران با اژانس بدون نتیجه به پایان رسید به نظر من عدم پذیرش بازدید از پارچین که قبلا به نوعی اعلام امادگی برای قبول ان نموده بود حرکتی برنامه ریزی شده بود تا نشان دهد ایران خیلی در موقعیت بدی قرار ندارد تا در نشست مسکو بتواند بازی خوب و با روحیه ای را ایفا نمایید به نظر من مسکو ایستگاه اخر نیست بازی ادامه خواهد یافت اما با حرکات سنگین و عجیب تر.

برنانکه هم نتوانست قیمت فلزات اساسی و نفت را بالا بکشد اگر چه زیاد شفاف صحبت نکرد ولی فعلا قیت های جهانی در وضعیت خوبی نیستند به خصوص نفت .

اونس هم باز زیر 1600 برگشت هفته قبل عرض نمودم صعود ندارد با این خبر امروز فردا دلار خود را شاید تا 1800 هم بکشاند باید منتظر نشست مسکو ماند واقعا نتیجه ان حیاتی برای کشور حیاتی است .

عدم حمایت از بازار جای سوال دارد ایا حقوقی ها منتظر قیمت های پایین تری هستند یا سرمایه انها در بازار دیگری گیر است یا نگران بحران گسترده هستند؟

اقا مهدی در مورد سبد هم حتما مطلب خواهم زد امروز نتوانستم جمع بندی نماییم .

موفق و شاد باشید

/ 4 نظر / 4 بازدید
مهدی ح

سلام من با سرمایه جدیدی که اضافه کردم حدود 40 درصد نقدم و قصد اضافه کردن وتوشه و وبانک رو دارم.وتوشه رو مطمین شدم ولی کار بررسی وبانک و سبد بزرگ غیر بورسی اون سخته برام. فردا به بعد حتما نزولیه .... قبلا از مطالبی که زحمت تهیه اش رو می کشی ممنونم.فقط اگه نصف یه سبدی رو هلدینگ و سرمایه گذاری قرار بدیم با فصل فعلی اشکالی نداره که؟ موفق باشی

مهدیار

به نظر که ترس از مذاکرات مسکو و نبود شفافیت و ضعف مدیریت در بورس از موارد مهم عدم ورود حقوقی ها به بازار و البته فضای پلیسی که برای بعضی گروه ها درست شد می باشد .

محمد ا

سلام شاهین جان پیش بینی در مورد "وملت" محقق شد,بیچاره اون بنده خدایی که رو 533 خرید! نظر شما راجع به "وپترو" چیه؟ الان که تو کف قیمته ممکنه مثل "وملت" ببرنش بالا؟

ایمان

سلام قنقش بازم نزول میکند ؟ به نظرت با ضرر 100 تومانی بدم بره یا امیدی هست دوباره ؟ ایران خودرو - وصندوق - وساخت - ثتران - و فاراک را هم در ضرر بین 40 تا 50 تومانی در هر سهم هستم. پیشنهادت چیست ؟ صبر - تعویض یا فروش و نقد بودن ؟