شکارچی

روز گذشته با سخنرانی مرموزانه برنانکی اونس نزدیک به دو درصد رشد نمود و به 1691 رساند به نظر من احتمال اینکه اونس 1720 را رد کنه بسیار بعید است با توجه به این که برنانکی تاریخ مشخصی برای اجرای برنامه های تزریقی خودشان همون QE3 نگفت بعید است به این زودی ها اجرا شود .

هفته اتی به نظر اوضاع مناسب باشد  و با توجه به برنامه های دولت برای تزریق احتمال ریزش دلار بسیار زیاد است اما شاد یک فشار کاذبی به ان بیاورند برای رشد و بعد با نام بورس ارز ان را در همین نرخ تثبیت نمایند. باید قبول کنیم مشکل اقتصادی کشور با یک نشست حل نخواهد شد به هر حال داشتن پوزیشن با دید بلند مدت کمی ترسناک است .

یکی از دوستان خبر دادند سود مجمع مپنا با کارت ملی از بانک سپه قابل دریافت است و خبر دیگر احتمال تعدیل گسترده نیرو دز شرکت است در خرید ان احتیاط نمایید

به نظر هنوز به نقطه پیک بحران نرسیده ایم و روند فرسایشی فعلی در اقتصاد ادامه یابد و اسیب های فعلی تشدید شود  .

با توجه به خرید های برخی از حقوقیهای درجه دوم و حقیقی ها مطرح در بازار هفته گذشته احتمالا این هفته روند مثبتی داشته باشیم یا حداقل از سهم های خود حمایت نمایند و روند منفی رخ ندهد

دوستان شرکت هایی که هنوز مجمع خود را برگزار ننموده اند و افت زیادی نموده اند میتوانند گزینه های نسبتا کم ریسکی برای سرمایه گذاری با دید مجمع باشند.

موفق و شاد باشید

/ 2 نظر / 4 بازدید
ایمان

شاهین جان سلام - راهنمائی فوری وایران را در 200 تومان - همراه در 5600 - ثتران در 250 - رتاپ را در 860 و حدود 10000 تا وساپا در قیمت 208 دارم و نهایتا تا پایان شهریور باید نقد شوم. کدام را الان بفروشم و با شراز یا قپیرا یا سهم دیگری به پیشنهاد شما عوض کنم ؟

لیلا

سلام ببخشین اطلاع دارین سود قنیشا را چطور میشه دریافت کرد؟فکر کنم گفتن شهریورماه پرداخت میشه ممنون